Interviews

Entertainment Weekly rozhovor

6. října 2012 v 13:13 | Michelle
Ashley v rozhovoru pro EW hovoří o její účasti v seriálu Sons of Anarchy.

O tom jak roli dostala: ,,Nedělala jsem vůbec žádný konkurz. Vlastně jsem jen vždy byla velkou fanynkou seriálu. Je to celkem vtipná historka. Můj táta, který mi postavil dům, také stavěl dům pro Kurta Suttera a Katey Sagal. Vždy jsem tátu prosila, aby řekl Kurtovi, že chci v show hrát, ale on je takový tichý a stydlivý a tak řekl, že ne. A nějak se stalo, že Kurt psal postavu Emmy Jean a přišel za mým tátou jestli bych nechtěla v seriálu hrát. Při psaní té postavy na mě určitě myslel, ale samozřejmě, že mí agenti si nejdřív nebyli jisí zda bych měla účinkovat v seriálu, ale já jsem řekla, že tam musím hrát, protože jak už jsme řekla, je to můj oblíbený seriál."

Interview with OK! Magazine

31. července 2012 v 16:20 | Michelle
Časopis OK! při Ashleyiném pobytu v New Yorku udělal s Ash krátký rozhovor. Tady je;)

Ashley Tisdale se nemůže nabažit pláže a zbožňuje nosit bikini zatímco surfuje a dovádí v písku. Jak dosáhla tak úžasné postavy? ,,Rozhodně hodně cvičím" říká mi tento týden v New Yorku 27-letá hvězda filmů High School Musical. ,,Mám trenéra. Nerada říkám, že držím nějakou určitou dietu. Jen se snažím jíst více bílkovin a vegetariánských věcí, protože je pro mě těžké udržet si svaly a tak musím jíst hodně bílkovin. Snažím se vyhýbat sacharidům."

Ačkoli ani Ashley není perfektní při dodržování diety...

,,Mou velkou slabostí je chléb. Myslím, že všichni mají nějakou tu slabost pro něco. Je to buď cukr nebo chléb a já prostě miluji sacharidy. Nemusím ani tak sladkosti. Můžu je, ale ani po nich tolik neprahnu. Ale zbožňuji sushi nebo cokoliv s rýží nebo italské jídlo. Zjistlila jsem také, že mám alergii na lepek, protože se po něm necítím dobře. Jen se snažím jíst ty správné sacharidy samozřejmě."

Pro Ashley ale být štíhlá jako tyčka není cílem...

,,Jen se mi líbí, že mé tělo vypadá zdravě. Není příliš vychrtlé ani nemám příliš křivek, ale nějaké samozřejmě mám a to se mi líbí. "

translated by: ashleymtisdale.blog.cz

LOULOU Magazine [INTERVIEW]

13. září 2011 v 18:03 | Michelle
Během propagace nové podzimní kolekce značky Hollywood Era v Kanadě Ashley poskytla rozhovor především o módě časopise LOULOU.Prosím kopírujte se zdrojem a ne že to zase uvidím všude bez zdroje, protože výmluvy jako zapomněla jsem zdroj atd. mě už nezajímají!

LOULOU: Řekni mi trochu o kolekci.
A: Kolekce Hollywood Era je opravdu roztomilá.Jsou tam džíny,sukně,trička,svetry a já prostě miluju vestu z nepravé kožešiny.Je to kousek, který můžete mixovat a sladit.

LOULOU:Popiš svůj každodení styl.
A: Můj styl je všeljaký.Jeden den jsem plážová holka z Kalifonie, někdy zase rockerka a chic.Záleží to zkrátka na mé náladě-Oblečení vyjadřuje mou náladu.

Just Jared [ INTERVIEW ]

27. července 2011 v 18:17 | Michelle
Přeložila jsem rozhovor, který Ashley poskytla během Comic Conu se stránkou JustJaredJr.com, kterou určitě všichni dobře znáte.Docela mě už unavuje jak Ashley pořád hovoří, že přemýšlí o nových projektech, ale od Hellcats už uběhlo několik měsíců a ona pořád nic nedělá se svojí kariérou zatímco ostatní točí jeden film za druhým...Chápu, že nejspíš zvažuje nabídky nebo tak, ale už o opravdu začíná vypadat,že spíše žádné nemá...Nevěřím ani tomu,že nahraje třetí album, protože podle nedávných zpráv už ani nemá nahrávací společnost a údajně jí vyhodili =( Víte nechci tady pořád dokola přidávat fotky z tělocvičny....

Quick- fire Round

29. června 2011 v 9:34 | Michelle
Dotazník z časopisu MIZZ.Kopírujte se zdrojem!

Blond nebo brunetka?
Jsem ráda brunetka.Hnědá je moje přirodní barva a tak je pro mě mnohem snadnější se s ní zžít.

HEAT magazine interview

6. června 2011 v 17:11 | Michelle
Přeložila jsem pro vás rozhovor pro časopis Heat.Konečně po delší době rozhovor o něčem jiném než o Hellcats nebo SFA a zaujaly mě prosté otázky např.jaký má ráda parfém,protože na to se jí často neptají nebo aspoň poslední 3 roky jsem nic takového nečetla;) Jinak je skvělé,že Nessa zakládá vlastní značku a mrzí mě,že Ashley do něčeho takového nejde taky....

Ashley joins Miley Cyrus in her opinion

28. května 2011 v 12:48 | Michelle
Ještě před tím než to všichni zkopírujete,tak váš žádám aby jste uvedli zdroj.Už tak stačí,že přeložím článek o sledovanosti SFA a ostatní si ho klidně slovo od slova zkopírujete a klidně i do jiného jazyka...Taky bych vás chtěla požádat aby jste si psali vlastní názory k článkům apod.Je vážně trapné když k videu napíšu,že vypadá jako reklama a vy všichni to poté napíšete také.Navíc CTRL+C umí dát vážně každý;)

Bývalá hvězda High School Musical Ashley Tisdale se přidává k názoru své přítelkyně Miley Cyrus a odmítá představu,že Disneyho hvězdy by měly být perfektními vzory pro jejich mladé fanoušky.,,To není má práce",vysvětluje Ashley.,,Dělám svou práci abych lidi pobavila,ne je vychovávala.Nechci aby si mysleli,že musí být jako já.Nejsem perfektní."

translated by:Michelle-ashleymtisdale.blog.cz©

Q&A with MSN TV [ INTERVIEW ]

22. května 2011 v 16:34 | Michelle
Ashley v průběhu tohoto týdne chatovala s MSN TV,kde odpověděla na několik otázek ohledně SFA a spousty dalších věcí.Vybrala jsem jen ty zajímavější otázky;) Otázka ohledně její budoucnosti mě zaujala,protože nevím jestli se to zdá jen mě,ale Ashley v ní nejspíš nemá jasno...aspoň pro teď.No snad má nějaklé nabídky v záloze,ale asi nepočítala,že by Hellcats zrušili,což chápu =(

Ashley Tisdale: My First…

17. dubna 2011 v 13:01 | Michelle
Ashley odpovídala na otázky na téma její první zážitky jako např.její první konkurz,film či den ve škole a mnohem více.Rozhodně doporučuji si to přečíst,protože se dozvíte spousty zajímavých věcí o Ashley;) Kopírujtese zdrojem!


MŮJ PRVNÍ ... DEN VE ŠKOLE
,,Nepamatuji si svůj první den ve škole,protože jsem byla velmi malá,ale moji rodiče o tom vyprávějí pořád.Usnula jsem v autobuse cestou domů ze školy,takže jsem první den nepřišla ze školy.Moji rodiče vyšilovali,protože netušili kde vůbec jsem.Zřejmě,protože jsem byla tak malá a seděla až vzadu si řidič nevšiml,že spím a tak mě tam nechal.Nakonec někdo přišel a prohledával autobus ve kterém jsem byla a spala."

Interview with ELLEgirl

13. dubna 2011 v 12:33 | Michelle
Ashley poskytla menší rozhovor pro ELLEgirl,kde odpovídala na otázky ohledně SFA,proč se zbavila růžové ve svém šatníku,proč se někdy chová jako Sharpay a také zda vydá další album.Doufám,že se bude cítít inspirovaná co nejdříve aby ho opravdu vydala;) Více čtěte pod perexem!

ELLEgirl:Jak se to,že jste nyní výkonnou producentkou filmu liší od zkušeností z minulých natáčení?
A:Produkuji filmy už od roku 2008,ale někdy je to těžké,když se snažíte kompletně soustředit hlavně na svou roli a zároveň musíte fungovat jako producent.Je to jako hrát dvě role.

Candy Magazine [INTERVIEW]

30. listopadu 2010 v 17:00 | Michelle
AMT©

V článku je spousta věcí převzatých z jiných rozhovorů,které jsme zde už překládali,tudíž jsem překládala jen to co tu ještě není.Je to poměrně dlouhé,ale dozvíte se hodně o natáčení Hellcats,jídelníčku,o tom jestli má ráda Glee atd.Nejvíce mě ,,dojala'' věta:Chci jen,aby moji fanoušci rostly se mnou=))


Jaký je tvůj oblíbený módní kousek?
A:Nejspíš kožené bundičky.Miluju je.

Jaký je tvůj tréninkový režim?
A:Vždy jsem cvičila jedině se svým trenérem.Teď cvičím a ještě nacvičuju pro Hellcats a tancuju.Mám taneční zkoušky i několik hodin!Všichni se to učíme a také si vzájemně pomáháme.Sám režisér mi řekl:,,Jsi kapitánka roztleskávaček,tudíž by tvá ramena měla být trochu více větší.''A ačkoliv jsem se o to s mým trenérem snažila,tak jsem netušila jak si ve 2 týdnech mám zpevnit ramena.Tak jsem se do toho pustila a dřela.Když chci,aby bylo něco hotové,tak jdu do toho plnou parou.Cítila jsem takovou spokojenost,když jsem přišla pak na natáčení a oni mi řekli:,,No páni!Konečně máš větší ramena!'' Byli tak pyšní.

Mlsáš hodně při natáčení?
A:Jím pořád!Jsem celkem drobná a všichni se pak diví:,,Panebože!Kolik toho sníš?''. Ale hodně se pohybujeme všude kolem,takže neustále jím.Jím spíše zdravé jídlo jako celer,borůvky...Snažím se nejíst mnoho sacharidů,ale nezbavuju se jich celkově.Nejsem na přísné dietě...

Znala jsi Alyson ještě před Hellcats?
A:Ano,potkali jsem se na hodině herectví,když jí a AJ bylo tak 12 nebo 13.Vždy mi připadaly jako milé holky.Je skvělé jak jsem tu dopadli a setkali se.

V televizi je jen málo postav,které jsou věřící.Jaké to je hrát zrovna jednu z nich?
A:Jsem z toho velmi nadšená.Je tů důvod proč je Savannah taková jaká je a ta část pochází právě z její víry,ale teď vykročila vpřed a chce objevvovat život i v jiných směrech.

Jaké to je natáčet Hellcats?
A:Je to zajímavé.Točíme ve Vancouveru,tudíž si připadám jako bych byla na vysoké,protože jsem daleko od domova.V US mám dům nedaleko mých rodičů a tak jsem neustále obklopena svou rodinou.Nemám tudíž moc zkušeností se životem daleko od nich.

Tak to musí být velká změna že?
A:Ano,jsem teď sama.Vařím si a uklízím a miluju to!Kdybych si měla vybrat jakékoliv jiné místo,kde bych měla žít,byl by to Vancouver!Je to tu nádherné.

Jak obtížné bylo přesvědčit producenty a režiséry o tom,že nejsi jen ,,Disneyho hvězdička''?
A:Zabralo mi hodně času,abych tuhle práci vzala.I když jsem Sharpay hrála více jak ve třech filmech, to mě rozhodně nečiní herečkou.Jsem určená být různými rolemi a nechci dělat tu stejnou věc stále dokola.Potřebuji sama sobě dokázat,že dokážu zahrát drama a i jiné věci.

Chtěla jsi se tedy záměrně pohnout dál od Sharpay?
A:Rostu a stárnu.Dělám tuhle show(Hellcats) ve které se potýkám se spoustou problémů dospělých.Ale není to tak,že bych se snažila od sebe odstrkovat publikum díky kterému tu teď jsem.Nejsem někdo kdo by udělal něco šokujícího a šel.Chci jen,aby moji fanoušci rostly se mnou.

Pracuješ momentálně na své hudební kariéře?
A:Momentálně ne.Minulý rok jsem vydala album a jela na turné po Evropě.Možná udělám pár koncertů na jaře.Ale teď se zatím nechystám vrátit do nahrávacího studia.Ráda se soustředím na jednu věc.Nejsem ten typ člověka co musí být všude,protože pak má pocit,že do toho nedává všechno.Právě teď jsem maximálně zapojená do Hellcats.

Máš ráda oblíbenou TV show,Glee?
A:Miluju Glee!Lea Michele je opravdu milá a dokonce přišla za mnou a řekla mi:,,Díky moc za to,že tvá show(HSM) vydláždila cestu nám všem!''Ráda se na Glee dívám a myslím,že Ryan Murphy přišel s opravdu skvělými postavami a velmi zajímavou show.Nejvíc se mi líbila epizoda s Britney!

Jaký nejtrapnějí song ti hraje ve tvém iPodu?
A:Asi Backstreet Boys.Pořád mám ráda chlapecké skupiny!=D


translated by:Michelle-AMTisdale.blog.cz

Seventeen Style Star of 2010 [INTERVIEW]

21. listopadu 2010 v 14:22 | Michelle
AMT©
17:Co máš na módě nejvíce ráda?
Ashley:,Můj styl se mění ze dne na den.Moje máma měla obchod s oblečením,když jsem byla mladší,tudíž jsem vždy milovala oblečení.Umím se z kalifornské plážové holky proměnit v bohémskou rockerku.Nejlepší na oblečení je to,že pokud se třeba cítíte nepřitažlivě,stačí si nasadit nějaké pěkné boty a v minutě se cítíte mnohem lépe.Pro mě je oblečení způsob vyjádření mé nálady v každý určitý den.

17:Co je momentálně na tvém seznamu číslo jedna?
Ashley:Momentálně asi květované šaty z Free People.Líbí se mi,že buď mohu vypadat opravdu jako holčička nebo když chci vypadat naopak trochu ostřeji,stačí si jen přes to přehodit bundu.

17:Jaká jsou tvá módní pravidla?
Ashley:Neřídím se žádnými pravidly.V módě člověk musí být odvážný a sebejistý.Pokud se cítíte jistí v tomco nosíte,bude to vidět a vy tak můžete cokoliv ukázat.

translated by:Michelle-AMTisdale.blog.cz

Sharpay Becomes a 'Hellcat' part 2

2. října 2010 v 16:24 | Alissia //ashleytisdale.org
AMT
ETOnline: Ashley Tisdale je najlepšie známa pre jej rolu teen drama queen Sharpay Evans z High School Musical filmov. Sharpay sa takisto aj vráti na obrazovky v novom Disney Channel filme Sharpay's Fabulous Adventure v roku 2011. Ale pre teraz je Ashley hlavne známa ako roztlieskavačka v televíznom seriáli Hellcats ktorý sa vysiela na stanici CW.

ET: Ako si sa pripravovala na kasting do Hellcats?
Moja sestra bola roztlieskávačka cez celú strednú školu a aj na výške, takže mi pomohla s nácvikom. Povedala: "Daj si ramená takto, pretože rozlieskávanie je rozhodne odlišné od tancovania."

ET: Poznali ste sa s Aly pred tým ako ste sa stali členkami Hellcats?
Keď sme mali 12 alebo 13 tak sme sa s Aly aj s jej sestrou AJ stretla v hereckej triede. Vždy sa mi videli ako milé dievčatá. Samozrejme, že sme boli Disney a tak sa naše cesty aj spojili. "Phil of the Future" [show v ktorej Aly bola] som bola predtým ako som začala s  "The Suite Life of Zack and Cody." Je to cool, že sme nakoniec znovu skončili spolu.

ET: Kto by sa ti páčil ako hosť v show "Glee"?
Počula som, že Britney Spears tam bude. Moc sa teším na tú epizódu.

ET: Kde sa natáča "Hellcats"?
Vo Vancouver.

ET: Aké je to pre teba?
Je to zaujímavé. Cítim sa akoby som bola na vysokej škole. Nechodila som na vysokú. Zmaturovala som na normálnej strednej škole. Vzdelanie znamená pre mňa a moju rodinu veľa, ale hneď po strednej škole som išla do Disney, takže som nikdy nedostala príležitosť dostať sa ďalej. Mám dom vedľa mojich rodičov, takže som vždy bola obklopená rodinou. Vo Vancouveri varím a upratujem. Keby som mala žiť niekde inde, bol by to Vancouver. Je tu nádherne. Ešte sme nemali daždivé dni, ale je to naozaj skvelé.

ET: Už ste sa dostali k nejakým lietajúcim prvkom, alebo ťa vynechávajú z nich pre bezpečnostné dôvody?
Už som ich spravila. Ako herečka a ako človek som vždy mala rada výzvy. Keď som videla skúšky pre druhý diel povedala som: " Vyzerá to ako zábava. Chcem to vyskúšať." Dávali veľký pozor. Na natáčaní máme gauče celý čas. Keď boli skúšky povedala som: "Aly, ja lietam! Musíš to spraviť tiež." A tak to chcela spraviť aj ona. Bola ako: "Sakra, jasne!". A tak sme sa to naučili. Vlastne som spravila lietajúci prvok v druhej epizóde. Mali sme aj dablérov pre saltá atď, ale páči sa nám keď si to môžeme spraviť sami.

ET: Je to desivé?
Byť tam hore je desivé. Myslím, že musíš byť trochu blázon aby si bol rozlieskávačkou a ja si myslím, že to bláznovstvo mám v sebe.

translated by AlissiaAMT ©ashleymtisdale

Ashley Tisdale Interview Via ETOnline

1. října 2010 v 15:46 | Michelle
AMT
ET:Co se ti líbí na Savannah?
A:Líbí se mi její oblečení.Má takovou tu jižní eleganci...Když si vybavím jižanská děvčata,tak hned vidím krátké mini šaty co nosí.Savannah je z bohaté rodiny,může si to dovolit.

ET:Ty jsi si obarvila vlasy tmavě pro tuto roli?
A:Obarvila jsem se už zhruba před rokem kvůli mé hudbě.Blondýna jsem byla kvůli Disneymu,tak jsem chtěla svou přírodní barvu zpět.Byla jsem pak opět blondýna kvůli něčemu a vlastně při konkurzu na Hellcats nám řekli:,,Někdo se musí z vás obarvit na brunetu...''.A já vykřikla:Ano,já jdu do toho!''Miluju být brunetou.Je to o moc lehčí.

ET:Ale při natáčení Sharpay's Fabulous Adventure jsi šla zpátky na blond,ne?
A:Ano,ale to byla už paruka.

ET:Jaké to bylo znovu hrát Sharpay?
A:Skvělé!Pro mě byl HSM opravdu výborný začátek.Předtím jsem sice hrála na Disney Channel a natočila pár pilotních dílů několika různých seriálů,ale ani jeden nebyl vybrán do vysílání.Ale Disney mi umožnil mít svou ,,základnu'' fanoušků a tohle jsem jim prostě dlužila.Všichni se mě ptali kdy uvidí film jenom o Sharpay...

ET:Máš ráda Glee?A cítíš se odpovědná za Glee,když ty jsi hrála v HSM?
A:Ano i ne.Myslím,že je to poměrně odlišné od HSM.

translated by:Michelle-AMTisdale.blog.cz

Seventeen interview

9. září 2010 v 10:47 | Michelle
AMRt
Překlad rozhovoru s Tizzy ze Seventeenu!

17:V Hellcats hraješ kapitánku roztleskávaček.Bylas někdy vůbec roztleskávačkou?
AT:Ne,zkoušela jsem roztleskávat,když jsem byla mladší,ale nikdy jsem se do toho nezapojila,protože jsem byla velmi stydlivá a neuměla jsem se přizpůsobit.

17:Roztleskávačky mohou být dost soutěživé stejně tak herečky.Jsi soutěživá?
AT:Vlastně ani nejsem.Něco mě pohání dopředu,ale i když jsem třeba na konkurzu,tak chci pro všechny to nejlepší.Moje máma mě učila,že mám být s každým zadobře.S těmi lidmi na konkurzu jsem poměrně dlouho,tak proč nebýt přáteli?Když jsi pro něco určená,tak si za tím také jdeš.A když ne,tak k tomu holt nejsi předurčená tu roli dostat.

17:Jak se vyrovnáváš s tímto druhem nátlaku?
AT:Řídím se slovy:,,Na čem nejvíc záleží,není odměna,chvála nebo hrdost.Na čem nejvíc opravdu záleží je,že jsi to zkusil.''Hellcats pro mě byli šíleným testem,protože všichni mě už znají jako tu ,,všehoschopnou'' Sharpay a já nějak musela dokázat,že to umím i jinak.A věděla jsem,že dokud budu tou nejlepší na konkurzu je hlavní.

17:Vadí ti,že tě lidé řadí do škatulky?
AT:Pro mě je to celkem minulost kolem celé té věci ohledně he said/she said.Jsem rozhodně ten typ člověka,který když řikáš něco špatného o jeho rodině nebo přátelích se ti postaví čelem.Nejsem někdo,kdo chodí okolo horké kaše.Jinak se to ale snažím ignorovat.

17:Museli tě někdy tví přátelé bránit?
AT:Vanessa je prostě tak skvělá kamarádka!Nedávno jsme byli na premiéře jednoho filmu  a já spatřila jednu reality star o které jsem si myslela,že je v pohodě.Dívám se na její show,tak jsem byla nadšená,ale ona ke mě nebyla milá,když jsme se pak setkali.Vše co jsem chtěla bylo se s ní jen vyfotit a Vanessa se za mě postavila a řiká jí:Hej,Ashley je tvá opravdu velká fanynka!''Van je prostě jedna z těch kamarádek,která vám kryje záda a to na ní miluju!

17:Čím tě muž musí zaujmout?
AT:Na střední to bylo všechno jen ohledně popularity a mít přítele o kterém si všechny ostatní holky myslí jak je sladký.Teď mě víc zajímá jeho osobnost a také někdo s kým se mohu bavit a kdo umí být bezstarostný,což mě pak uklidňuje.Stejně tak chci být s někým kdo pracuje stejně tak tvrdě jako já a kdo mě respektuje tak,jako já jeho.

17:Řídíš se v lásce nějakými pravidly?
AT:Jsem ze staré školy!Určitě mi ten dotyčný musí po prvním rande zavolat a myslím,že by se mělo to brát vážně,protože tu pro něj nebudeš pokaždé když zavolá.Ale když se mi někdo opravdu líbí,tak upustím od nějakých těch ,,her'' .Lidé respektují ty,kdo jsou upřímní ohledně svých pocitů,ale třeba já jsem někdy až moc upřímná!

17:Bála ses někdy,že třeba všechna ta upřímnost kluky odradí?
AT:Ne.Umím být jen sama sebou a ten dotyčný tě musí milovat takovou jaká jsi.Nejsem fake a vím kdo jsem.A chci být dobrým člověkem.Nesnažím se být dokonalá.

translated by Michelle-AMTisdale.blog.cz

Healthy Lifestyle: I'm in the Best Shape of My Life!

9. září 2010 v 10:30 | Michelle
AMT
Ashley prozradila UsMagazine o jejím novém zdravém životním stylu.

Mladá herečka dobře věděla,že bude muset trávit spoustu času v tělocvičně,když se upsala roli hlavní kapitánky týmu Hellcats,ale všechno má své pro a proti.Ashley přiznává,že je momentálně v nejlepší formě jaké kdy byla a také že i přesto hodně jí.,,Všichni mi řikájí,že jím víc než oni,což je poměrně šílené!Ale jím abych měla potřebnou energii a také toho hodně spálím při cvičení,což je zřejmé.'' říká Tisdale.Ale dodává,že třeba obzvlášť sacharidy úplně omezuje,ale jinak jí pravidelně šestkrát denně a její jídelníček tak zahrnují třeba jablka,mandlové máslo,celer a stejně tak bílkoviny obsažené v steaku,rybách nebo krocanu.

A její jediný zlozvyk?,,Káva!Folgerova,především a také Coffee Mate.To je jediné bez čeho se neobejdu''říká Ashley.Dále také Ashley prozrazuje,že vnímá změny ohledně její váhy a těla.,,Není to opravdu tolik o úbytku váhy.Ale vidím ten rozdíl.Jsem teď vyváženější a štíhlejší a cítím se skvěle!''

translated by:Michelle-AMTisdale.blog.cz

Vanessa about Ashley's friendship

27. června 2010 v 12:06 | Alissia
Vanessa Hudgens hovorí o svojom priateľstve s Ashley Tisdale. Bol to rozovor pre júnové nemecké Bravo. Kedže Ness vždy hovorila, že jej najlepšia priateľka je Ashley Tisdale tak Bravo sa jej spýtalo určité otázky ohľadom Ashley. Myslím, že je to zaujímavý rozhovor.

COPYRIGHT ©AMT
AMT©

Kto je Váš najlepší priateľ, Zac alebo Ashley?
V: Umm.... zábavná otázka (smiech). Obaja sú veľmi dôležitý v mojom živote.
Samozrejme, že Zacovi nemôžem niekedy povedať také veci ako Ash, ale to neznamená, že mám pred ním nejaké tajomstvá - proste niekedy je lepšie hovoriť so ženami o jednotlivých veciach.

Čo je výnimočné na vašom priateľstve s Ashley?
V: V Hollywoode je veľmi ťažké nájsť ozajstných priateľov. Ale keď zistíte, že tiež je tam niekto taký ako vy a má vás naozaj rád, je to niečo výnimočné. Tizz je ku mne naozaj úprimná a preto ju mám tak rada.

Look into Ashley's house-part 1

22. května 2010 v 21:02 | Michelle
AMT©
Herečka a popstar Ashley Tisdale miluje španělskou architekturu a proto má její zahrada nádech tropicky jasného vzhledu,kterým se nechala inspirovat pro její historicky  první dům.
•••
Pro Ashley Tisdale bylo budování domu něco jako deklerace nezávislosti.Dala se do velkého kusu práce-barvy měly být uklidňující,místnosti velké s množstvím světla,ale nejdůležitější bylo aby detaily odhalovaly její optimistický pohled na svět.
•••
Ze dřeva vyřezané slovo ,,sen'' je umístěné na vrcholu kuchyňského pultu,kde po pár krocích narážíme na bublající fontánku Buddhy a hned vedle se nachází nasbírané mušle z Nového Zélandu a také hladká skála s vyřezaným slovem ,,Believe''(to samé slovo má Tisdale vytetované na zádech).V jídelně se nachází lotus,který má poskytovat štěstí .A hned při cestě nahoru po schodech narážíme na Ashleyino oblíbené místo v domě a tím je botník!A nad ním hlásá citát Teddyho Rosevelta :,,Raduj se z vekého úspěchu''.
•••
Kolekce suvenýrů ze všech jejích možných cest nám ukazuje kam až se Tisdale všude po světě podívala.Jako osmiletá procestovala svět s produkcí Broadwaye při představení Bídníků.Ráda se z cest vždy ale vrací do pohodlí svého domu a říká,že když se nastěhovala měla 8 obřích krabic se sladkostmi!Vysvětlila nám proč má ráda pohodlí a útulno.,,Jsem ve znamení Raka a ti mají rádi útulno.Dům esteticky odráží styl Santa Barbary s plážovými prvky a španělskými motivy.Barvy tady všude jsou neutrální a pastelové.Je to téměř jako v lázních.''

Prosím kopírujte se zdrojem!Dalo mi poměrně práci to přeložit a dát dohromady!

Nylon magazine-article(překlad)

22. března 2010 v 18:19 | Michelle
AMT©
Ashley Tisdale rozhodně není taková,jak by jste čekali.Není tou správnou třídní mrchou jakou hrála v hitu High School Musical.Není žádná přesladká hihňající se hvězdička nebo vypatlaná blondýna.
Ve skutečnosti odporuje svému věku 24let se svojí dokonalou pletí.Už není teenagerem a ani žádnou pravou blondýnkou.
,,Minulý rok jsem se opět přebarvila na svou původní barvu-hnědou a bylo vidět jak se ke mně lidé najednou chovají jinak.''vzpomíná Ashley.
,,Lidé se k vám chovají jinak jako k brunetce a jinak jako k blondýně.Hnědá je má pravá barva vlasů a také mojí povahou v mnoha směrech.''

Saturday Night Magazine-rozhovor

10. května 2009 v 11:40 | Michelle
Vybrala jsem jen ty nejzajímavější! A ty otázky na které se neptají moc často=)

Tvé nové album vychází už 16.června.Co nám o něm povíš?
Má název Guilty Pleasure.Podílela jsem se autorsky na 4 písních.Celkem jsme nahráli 25 songů,ale na albu jich bude jen 14.Věděla jsem přesně do čeho chci jít a nepřestala jsem dokud jsem necítia,že je to opravdu perfektní.Vložila jsem do toho srdce i duši.Je tu hodně songů o rozchodech.Je tu také spoustu věcí,kterými teď procházím,takže je to něco jako umění napodobující můj skutečný život.

Když už jsme u psaní tvých písní,láska a zlomené srdce jsou inspirující věci o kterých můžeš psát.Je tu ještě něco jiného co ovlivňovalo nějaký z tvých songů?
Myslím,že spoustu těch vlivů je o tom být silná a o tom je celé album.I když je tu spoustu písní o rozchodu,jsou velmi posilující.Je to jako pop-rockový pocit úzkosti.Když jsem byla mladší byla jsem doslova ve vztahovém pekle a tak jsem si pustila Kelly Clarkson nebo Madonnu a pořádně to rozjela a to mi vždy pomohlo.A chtěla jsem to samé udělat pro mé fanoušky.Už jsem byla v situaci kdy mě kluk podváděl.Některé dívky někdy holt radši zůstanou v této situaci,protože si myslí,že ve vztahu to bude lepší,ale já si myslím,že jen potřebují vědět,že je potřeba z toho vycouvat a pohnout se.Je to opravdu posilující a tady je ten smysl alba,který je cítit skrz každou píseň.
 
 

Reklama