Candids 2013

Out for Lunch at The 101 Coffee Shop

12. ledna 2013 v 13:06 | Michelle
A je to oficiální, Ashley a Chris spolu chodí! Stvrdili to ve čtvrtek po obědě v kavárně The 101 Coffee Shop a zdá se, že jim všichni paparazzi i s jejich foťáky byli ukradení;) Po obědě Ashley také narazila do ,,starého" známého Dylana Sprouse se kterým hrála v seriálu The Suite Life of Zack and Cody a celá nadšená se s ním objímala.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
» January 10th - Out for lunch at The 101 Coffee Shop in Hollywood [ VÍCE FOTEK ]
_________________________________________________________________________________________

Jinak vzhledem k tomu, že Formspring zavedl pouze ne-aynoynmní dotazy, tak nějaký dobrák našel tuto stránku na psaní dotazů a celý blog i blogspot přesídlil tam, tak já taky =D Takže pokud máte dotazy, tak TADY se mě můžete ptát;)

Equinox Gym Tuesday Workout

12. ledna 2013 v 12:44 | Michelle
V úterý ráno Ashley zamířila do fitka v Equinoxu v západním Hollywoodu.Její outfit tak samozřejmě nemohl být jiný než sportovní a to tenisky značky New Balance, mikina Adidas a legíny.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
» January 8th - Arriving at the Equinox gym in West Hollywood [ VÍCE FOTEK ]

Andy Lecompte Salon Stunner

12. ledna 2013 v 12:36 | Michelle
Další paparazzi fotky v Novém roce jsou z pondělí, kdy byla Tizz navštívit kadeřnický salon Andyho Lecompte. Zdá se, že po dlouhé době opět zavítala tam, protože předtím byla více viděna v kadeřnictví 901. Ashley byla soudě podle fotek na prodloužení vlasů a její outfit byl laděn do tmavých odstínů. Měla novou světlou kabelku značky Céline a k tomu béžové boty Jeffrey Campbel a tílko s potiskem Boba Dylana.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
» January 7th - Leaving the Andy Lecompte Salon in West Hollywood [ VÍCE FOTEK ]

Lunch at Kings Road Cafe

4. ledna 2013 v 17:14 | Michelle
Ashley je zpět z hor a tak se objevila spousta fotek ze včerejšího dne. Nejprve si Tizz zašla na oběd do Kings Road Cafe s ,,kamarádem" Chrisem. Poté ještě byla dvojice vyfocena jak odchází z obchodu Whole Foods a také Planet Blue, kde si Ash něco i koupila.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
 
 

Reklama