Apperances 2013

2013 Golden Globe Awards After Parties

14. ledna 2013 v 22:29 | Michelle
První velká akce hned zkraje roku a Ashley se jí překvapivě účastnila a ne sama! Jubilejních 70tých Golden Globe Awards nebo tedy spíše afterparty časopisu InStyle a The Weinstein Company's afterparty se účastnila nejen s Vanessou a přítelem Chrisem, ale i se Selenou, Sarah Hyland a hercem Joshem Hutchersonem. I přesto, že měla Ashley na sobě elegantní béžové šaty značky Issa a ležérně sepnutý drdol a byla opravdu za dámu, Vanessa, Sel a Sarah se mi líbily více. Nevím proč asi už Tizz prostě nudí svými prvoplánovanými modely v neutrálních barvách, což bohužel nekritizuji jako první...Ale i tak jí to neskutečně slušelo a měla nádherně sladěné psaníčko a šperky i s lakem na nehty, takže plus za skvělé detaily;)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Colgate Optic White Beauty Bar at 901

14. ledna 2013 v 22:04 | Michelle
Objevily se pouze tyto čtyři krásné fotky z pátku, kdy Ash navštívila akci, která se konala přímo v jejím oblíbeném salonu 901 a podle názvu akce asi nemusím říkat o co šlo;)

+ 4 photos
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
 
 

Reklama