About blog

5 years online!

15. ledna 2013 v 6:00
Neskutečných 5 let je tu AMT s vámi a i když mi to občas přijde jako když neuběhl ani rok, tak čísla mluví za vše. Za celou tu dobu jsme vystřídaly celkem 55 designů, které vznikly nejen naším dočiněním za což děkuji nyní především Katty, hodně affiliates, které si dnes snad ani všechny nepamatuji, ale chci zmínit hlavně NessinQu, která jako jedna z mála vydržela a je jedna z nejlepších blogerek;) a taky Cmuck, která se bohužel už nejspíše vzdala...Toplist nám nyní ukazuje téměř 185 000 návštěv za což chci především poděkovat všem co sem kdy zavítali. Pět let je i přes všechny přestávky a dovolené dlouhá doba a v poslední době uvažuji, zda-li to má stále cenu jestliže sem denně zavítá kolem 20 lidí a komentářů je málo. Ano bloguji pro sebe kvůli Ashley, ale mám čím dál méně času a nehodlám ho tu ztrácet jen pro nic za nic. Nevím jestli je to tím, že to tu není tak atraktivní nebo Ashley už nemá fanoušky u nás...Má to tedy ještě cenu?

Summary of 2012

31. prosince 2012 v 0:01 | Michelle
Nikdy jsem tohle nedělala, ale vždy se mi to líbilo na ostatních stránkách a tak tento rok jsem si řekla, že to zkusím pokud to tedy někdo ocení;) Je to takové ohlédnutí za rokem 2012 a zdůraznění všech podstatných věcí, které se udály v Ashleyiném životě a to jak pracovním, tak soukromém. Uvidíe se v příštím roce!

Veselé Vánoce!

24. prosince 2012 v 0:01 | Michelle
Tak je to tu po roce zas! I když minulý rok to AMT trošku ošidilo kvůli hiatusu, tento rok to tedy nezanedbám a přeji vám všem krásné Vánoce. Doufám, že pochopíte absenci článků mezi svátky, protože pochopitelně jako většina z vás si je chci užít a stejně myslím, že moc novinek nebude, i když paparazzi pracují zřejmě neustále;) Veselé Vánoce vám všem, kteří to tu pravidelně i nepravidelně navštěvují a děkuji moc za vaše komentáře!

AMT rundown

28. srpna 2012 v 20:10 | Michelle
• Opět jsem zprovoznila můj druhý blog LaurenConradaily, tak budu moc ráda pokud se tam podíváte ;)

•Pak také jsem opět uvedla do provozu Formspring, takže pokud máte otázky ohledně Ashley nebo blogu ráda vám odpovím...

• A v poslední řadě jsem se chtěla zeptat jestli někdo nemáte Tumblr? Jestli ano následujte mě TADY, přidám si vás.

Favourite sites

4. července 2012 v 18:44 | Michelle
Rozhodla jsem se, že ruším Affiliates, protože většina z nich stejně skončila či odešla a navíc
lidé, kteří sem budou chtít chodit sem doufám chodit budou i bez nějaké dohody o ,,navštěvování se". Udělala jsem pouze seznam oblíbených blogů, které znám dlouho a kam chodím nebo, které jsou kvalitní a chci o dané celebritě mít přehled. Ale pokud se mi u vás bude líbit, tak tam klidně přibudete i vy;)

http:// Katty
http:// tizie.
http:// NessinQa
http:// ddlovato
http:// Cmuck
hhtp:// Romča

Did you miss me?

2. července 2012 v 17:16 | Michelle
Věřte nebo ne, ale bez AMT jsem vydržela přesně 10 měsíců. Vrátit jsem se chtěla hodněkrát, ale pořád nebyl důvod až teď, kdy má Ashley konečně nové projekty a já zas řádný důvod ;) Navíc zrovna dnes Ashley slaví své 27. narozeniny a kdy jindy bych se tedy mohla znovu vrátit než dnes? =D
Rozhodla jsem se ale, že tentokrát budu blogovat především kvůli sobě, protože mě to baví a především mě baví Ashley. Nehodlám si rvát vlasy kvůli nějaké návštěvnosti nebo času a přidávat si budu kdy chci a zkrátka jak chci. Nechci řešit jestli ode mne všichni kopírují nebo ne, protože stejně si každý dělá co chce. Chci pokračovat protože mě to sem vždy táhlo a i když času mám stále méně, tak si ho snad i teď o prázdninách najdu a doufám, že vy si zas najdete cestu zpět sem :)

Michelle

Planet Hollywood, Times Square, New York

12. srpna 2011 v 4:35 | Alissia
Konecne som na pc! Prisiel cas konecne ukazat tie perfektne fotky o ktorych som uz pisala. Su spravene v New Yorku na Times Square a v Planet Hollywood obchode... alebo vlastne restauracii. New York je vazne ocarujuce mesto a ja neverim, ze som vosla, drzala sa a co ja viem co vsetkeho co Ashley. Je to ako sen. Inak niekde medzi tymi fotkami je aj Vanessa Hudgens. Musela som to odfotit a vlastne aj sem dat ;D

Busy week and I think this is a goodbye!

31. července 2011 v 9:29 | Alissia
Good Morning! V prvom rade sa chcem ospravedlniť, že sem moc nechodím a ani k sb, ale nemám vôbec ani trochu čas. Stretávanie s kamarátmi s ktorými som celý deň, s rodinou, spolužiakmi..... rôzne akcie - koncerty, disko a tak. Sú to moje posledné chvíle na Slovensku, ktoré si užívam ako sa dá a snažím sa stretnúť s čo najviac kamarátmi.
Ako tak na to pozerám tento článok bude asi finálny - niečo ako goodbye! (Novinky sa posnažím pridať ešte zajtra a dnes) Potom tu určite nebudem od utorka - štvrtka, pretože som v New Yorku a potom ešte asi 4 dni a to už budem na mojom finálnom mieste Tennessee, Nashville. :) Keďže si so sebou neberiem notebook tak musím čakať pokiaľ si nejaký kúpim. (ale mala by som si ho kúpiť prvý týždeň)
Potom napíšem ako bolo v NY a ako je v Nashville a budem ďalej pridávať novinky.
Michelle vďaka. Majte sa tu na Slovensku a Česku dobre. Prajem úspešný štart do školy, ale v prvom rade si zatiaľ užívajte prázdniny!!!! (Mne sa začína 10.augusta škola takže nič moc!!! Asi sa bojím..... =D)

Love ya Alissia

Goodbye.... 2.august!

4. července 2011 v 16:00 | Alissia
Aaaaaa! Práve som sa dozvedela, že do USA odchádzam už 2.augusta!!!!! To je strašne skoro. Prvé slovo čo mi napadá je: nestíham! =D Mám už ani nie mesiac na všetky vybavovačky a stretká s rodinou, kamarátmi! Wow ale sa to rýchlo zomlelo! Keď nad tým rozmýšlam... ani neviete kam idem. Takže je to Nashville, TENNESSEE!!! Čo vy na to? Je to celkom fajn. I keď ako každý som dúfala, že to bude nejaká tá Kalifornia, Florida atď, ale myslím, že toto je tiež výborné. Poviem vám niečo aj o rodine. Tak mama a otec sú nejaký bankári (alebo nejakí účtovníci) a potom mám brata a sestru. Brat má 18, ale na začiatku ako prídem on odchádza študovať niekde na výšku. A sestra má 12... no čo vám poviem =D Má 12. Uvidíme čo bude vymýšlať. Rodina rada cestuje čo je pre mňa výhoda. Aspoň precestujem USA... síce asi nie všetko ale tak Los Angeles, New York a Florida (Universal Studios) to je snaď základ! =D Tam musí ísť každý!
Hmmm asi sa bojím. Začínam mať strašné stresy! Keď som sa dozvedela, že idem 2 tak ma skoro porazilo. Najskôr som mala ísť 18. Tak to je teda rozdiel. O.k končím! =D
P.S. Užite si prázdniny! ♥ love ya Alissia

New affs + sing up!

19. června 2011 v 11:48 | Michelle
Vybrala jsem pár z těch,kteří se zapsali a tady je seznam.Pokud chcete být naše aff,stále máte možnost se zapsat ZDE!
Jinak jsme byli nominovány mezi nejhezčí blogy o Ashley, tak pokud to tu máte rádi HLASUJTE ZDE!A také mezi nejlepší blogy TADY a chtěla bych moc poděkovat všem co za nás hlasovali v kategorii Ashley!

• http://baby-vh.blog.cz/
• http://demilovato.blog.cz/
• http://tisdale-fan.blog.cz/

AMT Rundown

11. června 2011 v 13:11 | Michelle
Nejen u Ashley máme rundown nebo-li takové shrnutí, ale zavedu ho nejspíš i sem.Tady je pár informací, které chci připomenout!

• Omlouvám se za nedostatek času a neobíhání, ale nemám absolutně čas!
• Pořád je otevřen Náběr affs tak pokud máte zájem určitě se zapište;)
• Také Fanlist je otevřen a ještě pořád nám chybí necelých 50 fanoušků, abychom dosáhli 200!
• V menu je menší novinka zvaná Quote of the week kde každý týden naleznete Ashleyiny výroky.

Náběr affs

4. června 2011 v 14:21 | Michelle
Děkujeme všem co se dosud zapsali do Apply, ale prosím pokud ještě máte zájem zapište se znovu a sem.
Náběr bude otevřen dokud se dostatečně nenaplní,ale pokud nás někdo zaujme hned,tak dáme vědět;)

1] Nick
2 ] Adresa blogu
3 ] Jak dlouho máš blog?
4 ] Proč chceš být naše aff?

Brand new design

4. června 2011 v 11:29 | Michelle
Jistě jste si všimli té velké změny našeho blogua to nového designu od Katty. Hrozně moc bychom jí za to chtěly poděkovat.Chtěla jsem něco svěžího a letního a tohle tomu přesně odpovídá;)
Běhěm dnešního dne se tedy rovnou pustím konečně do té menší rekonstrukce,takže to tu bude možná trošku spřeházené.Také se tu určitě co nevidět objeví Náběr affs a Fashion článek. Uvidím jak to stihnu,protože toho musím strašně moc udělat ještě do školy tak snad to zvládnu. A vy co nemáte hromadu úkolů jako já si užívejte sluníčka ;)

Update

29. května 2011 v 13:26 | Michelle
Děkujeme všem moc za vyplnění dotazníku.Určitě si z toho pár rád vezmeme;) Tento článek bude věnován vylepšením,která tu v nejbližší době proběhnou,protože to AMT opravdu už potřebuje.

• Nový design- je už možná ve výrobě,ale to záleží na naší milované Katty,která pokud nevíte si nás vybrala mezi Wardrobe
• Úprava rozcestníků - pozměním avatary a případné změny ještě promyslím
• Náběr affs - máme ani ne 20 affs,což mě mrzí protože spousta k nám nechodí nebo nechodila či zrušila blog
• Fashion rubrika - opět rozjedu rubriku o módě Ashley,protože články měla vcelku úspěch,tak snad budete rádi
• Zavedu anekty - POTM většina z vás už nechce,tudíž zavedu jednoduše ankety či nějaká hlasování apod.

A na závěr bych vám chtěla představit svůj druhý blog,který jsem si asi před měsícem založila,takže není ještě rozjetý.Je o Lauren Conrad pokud znáte.Pokud ne,tak máte šanci ji poznat;) Nenutím nikoho se tam podívat,ale určitě bych vaši návštěvu uvítala a nová affs taky! LAURENCONRADAILY.BLOG.CZ

Apologize

10. dubna 2011 v 14:29 | Alissia
Ola amigos! Nestíham. Mám toľko problémov, že neviem čo skôr. 300 problémov vlastných (snažím sa ako najviac môžem, ale výsledky žiadne, poznáte to? + rodinné problémy + doma sa nám pokazila chladnička a k tomu aj elektrina.... stále vypadáva a v jednej izbe funguje a v ďalšej už nie(to nechápem ako je to možné). Chcela by som vám oznámiť ešte dôležitý oznam. Od štvrtka do utorka tu nebudem, pretože ku mne príde taká Jessica z Anglicka a budem sa musieť jej venovať a na blog ani na net nebudem mať čas. Dúfam, že to chápete a hlavne Michelle. Moc sa ospravedlňujem. ĎAKUJEM za pridanie všetkých news.
Lots of love Alissia

Who says you're not worth it

12. března 2011 v 19:05 | Michelle
Omlouvám se,že jsem tu v průběhu týdne nebyla,ale znáte to škola a zase škola.Naštěstí se o vás Aliss skvěle postarala.Chci se také omluvit,že nestíhám odpovídat na komenty ani je psát.Většinou jen tak skočím na blog a shlédnu co je u vás nového.Dnes jsem se to ale snažila aspoň trochu napravit;) Mimochodem smazala jsem některá affs,protože nemáme tolik času k vám chodit a nepotřebujeme mít v affs 2 blogy o jedné a té samé celebritě.Tak se ujistěte,že jste zůstali kdyžtak.Chci ještě moc poděkovat za vaše komentáře a návštěvnost<3
XOXO MIchelle

We might be apart but I hope you always know you’ll be with me wherever I go

22. února 2011 v 0:00 | Alissia
AMT©
Na takýto článok je ešte veľa času, ale radšej ho napíšem predčasne ako nikdy! Nadpis a obrázok vám niečo napovie. Myslím, že už niektorí z Vás viete. Nechcem sa tu zatiaľ nejako rozpisovať, ale považujem za potrebné Vám dať trochu vedieť a i tak Michelle, ktorá zatiaľ nič netuší. Čítajte ďalej!

Hola hola vacation and confusion!

21. února 2011 v 10:53 | Alissia
AMT!©
Hola! Mám práznidny čo znamená, že som tu celý týždeň.
No a teraz k veci. Všimla som si čo písala Michelle. Mám celkom aj rovnaký názor. Teda vlastne mám rovnaký názor a ešte k tomu ja ani Hellcats nepozerám. Nemám nato čas, takže som vlastne nevidela ani jeden diel. Videla som akurát ukážky. Uznávam Ashley sa mi viac páčila na začiatku jej kariéry a vlastne vtedy keď bolo HSM, Picture This, Aliens in the Attic... každý sa ale mení a občas je zmena dobrá.  Takže čo z toho vyplýva? Som stále Ashleyn fanúšik a budem stále pridávať news, takže zatiaľ žiadnu pauzu nemám.
xoxo Alissia

Complicated

20. února 2011 v 10:45 | Michelle
AMT©
Bohužel nemám teď moc čas se blogu věnovat a příští týden už vůbec ne.Myslím,že další fotky z Vancouveru nebo letiště už nezvládnu=/  Novinky jsou celkem o ničem a tak jsem neměla ani chuť přidávat.V dohledné době se můžete maximálně tak těšit na nový design a upřímně doufám,že i nějaké ,,lepší" novinky.Nemám ani čas na nějaké speciální články nebo diskuze.Víte vůbec mě to tu nebaví,ale nemám čas si založit jiný blog a hlavně ráda si čtu a projíždím vaše blogy,které jsou aspoň u vás,plné novinek;) Snad bude tohle období už brzy za mnou,protože bych opravdu nerada tu skončila dřív než musím...
XOXO M.

Thanks for your comments!

17. února 2011 v 14:28 | Michelle
AMT©
Chci vám moc poděkovat za všechny komentáře k článku o Ashley.Nečekala jsem,že se vás tolik zapojí a napíše svůj názor,který máte všichni téměř stejný;)
Na několika ostatních stránkách jsem viděla i články podobného významu,kde též souhlasíte.Jen aby jste si nemysleli,že za to nějak Ashley odsuzuji.Neodsuzuji.Více méně si může dělat co chce já jen chtěla poukázat na to,že jako fanynku mě to už unavuje.Přepokládám,že Hellcats se budou točit tak do konce března a pak uvidíme co bude dál.Chci jen říct,že i když mám Ashley moc ráda,tak mě už nebaví a brzy mi dojde trpělivost...Nicméně doufám,že druhá řada Hellcats již nebude a Ashley se začně věnovat jiným projektům a otevřou se jí nové možnosti;)

XOXO Mich.
 
 

Reklama